About Me

Hi! I’m INNA

Manager of Zamizh

Ми французька компанія, команда професіоналів, що допомагає людям знайти своє кохання.

Наша діяльність направлена на віднайдення вашого майбутнього щасливого подружнього життя. Ми тут із вами щоб досягти результату. Ми були на вашому місці і у нас це вийшло, тож ми можемо пройти цей шлях разом із вами знову із задоволенням. Ми будемо із нашими порадами поруч із вами аж до вашого весілля, а після весілля ми станемо добрими друзями як і з усіма іншими парами, що склалися за допомогою нашого агентства. Спираючись на досвід наших професіоналів ви досягнете вашої мети.

Із чого ж почати ? Прислухайтесь до себе і подумайте яке життя, оточення і, найголовніше, яку найближчу і найдорожчу людину ви хочете бачити біля себе. Будьте чесною із собою, зрозумійте що вам приносить справжню радість і задоволення, що і хто є найдорожчим саме для вас. Запам’ятайте це відчуття і йдіть із ним до вашої цілі.

Ви можете зателефонувати нам чи написати і заповнити анкету. Ми зв’яжемося із вами щоб обговорити детальніше ваші побажання.

Тільки ви і ніхто інший не може знати що буде добре для вас, а ми будемо тут біля вас, пліч-о-пліч із вами, прислухаючись до ваших побажань, змінюючи по-можливості обставини на комфортніші, подаючи вам руку і слово підтримки і поради.